Białowieża, 18-20 lutego 2016 r.

Szkolenie – Integracja w Puszczy Białowieskiej

 

Pierwszy kwartał każdego roku to dla Zarządcy czas wytężonej pracy. Jak nie zwariować? Jak nie dać ponieść się złym emocjom? Jak powalczyć o profesjonalizm – to proste: odpocząć, zrelaksować się, zobaczyć coś nowego i nauczyć się przy tym czegoś ciekawego. Może kolejna koleżeńska wymiana doświadczeń, ciekawe szkolenia podane w nieformalnej formie przyniosą Wam gotowe rozwiązania i sukces na zebraniach.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w integracyjnym szkoleniu, w połowie „sezonu ogórkowego”. Moc atrakcji przy tym gwarantowana.

 

 

Miejsce: Podlasie w jego najpiękniejszej krasie, docelowo Białowieża

Ilość miejsc: ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń

 

Termin:   18 – 20 luty 2016r (uzgadniane jest przedłużenie pobytu o kolejną dobę w Białymstoku)

Przejazd: PKP – Poznań-Warszawa-Białystok, Białystok-Warszawa-Poznań (w każdą stronę z przesiadką w Warszawie)

 

Koszt: dla członków WSZN regularnie opłacających składki – 590,00zł/os

dla osób spoza WSZN – 690,00zł/os

 

Świadczenia: szkolenia, przejazd PKP, transfery lokalne, noclegi, śniadania, obiady, kulig z ogniskiem i konsumpcją, kolacja bankietowa, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Szkolenia:

– Regulamin rozliczenia mediów – podstawa rozpatrywania reklamacji i orzeczeń Sądowych

– Kompleksowe docieplenia wszelkich przegród w budynkach mieszkalnych i komercyjnych

– Sztuka udanej konwersacji z grupą – jak przebrnąć przez zebrania *

 

wszn_impreza_integracyjna_-_program_ramowy

UWAGA: w związku z zaplanowanym zwiedzaniem Białoruskiej części Białowieskiego Parku Narodowego konieczne jest posiadanie ważnego – przynajmniej do 20 maja 2016r paszportu. Przy wjeździe na Białoruś obowiązują WIZY – wizy te organizuje organizator ale bezwarunkowo konieczne jest aby skan Państwa paszportu (czytelna strona ze zdjęciem) został przesłany e-mailem na adres Stowarzyszenia najpóźniej do 20 stycznia 2016r.

 

Do tego czasu tj. do 20 stycznia 2016r należy również uiścić kwotę 200,00zł tytułem wpłaty I raty, co będzie równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w wyjeździe. W przypadku rezygnacji po 20 stycznia 2015r opłata ta nie podlega zwrotowi.

 

Z pozdrowieniami

W imieniu Zarządu WSZN

Ewa Kłos – Sekretarz