Szkolenie „RODO – czas na praktykę” 20.11.2018 r.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie pod tytułem:

„RODO – czas na praktykę”

które odbędzie się w dniu 20 listopada br. (wtorek) w godz. 9:30-15:30.

RODO dotyka wszystkich: przedsiębiorców, instytucje, wspólnoty mieszkaniowe, właścicieli nieruchomości, zarządców, przedstawicieli gmin i powiatów etc. Choć etap wdrożenia w zasadzie za nami – przyszedł czas na refleksje, pytania, nowe wątpliwości, pierwsze wnioski pokontrolne – jednym słowem praktykę.

Tym samym chcielibyśmy zaproponować praktyczne szkolenie, realizowane przez wybitnych specjalistów, mających za sobą dziesiątki wdrożeń i nadzorów nad funkcjonowaniem systemu zarówno w mniejszych jak i bardzo skomplikowanych podmiotach. Nieodzowną wartością dodaną szkolenia jest pakiet doskonale przygotowanych materiałów będących często gotowym rozwiązaniem pojawiającego się problemu.

Jeśli zatem RODO jest Ci jeszcze obce – śpiesz się ale roztropnie – porozmawiaj ze specjalistami, jeśli szukasz potwierdzenia dla tego co już wiesz, jeśli pojawiły się pytania i wątpliwości, które chciałbyś skonfrontować z praktykiem, jeśli szukasz rozwiązań konkretnych – jak regulaminy monitoringu etc. albo zwyczajnie chciałbyś usłyszeć jak wygadają kontrole, kary i zalecenia w praktycznym wykonaniu, na co zwrócić uwagę, jak ustrzec się nieprzyjemności – to szkolenie jest dla Ciebie.

Zakres szkolenia

  1. RODO – najistotniejsze aspekty wdrożonych uregulowań – zasady obowiązywania, odpowiedzialność personalna, zakres uregulowań, podstawowe dokumenty.
  2. Wdrażanie systemu.
  3. Regulaminy monitorowania – monitoring pracowników, monitoring publiczny, monitoring
    w budynkach prywatnych.
  4. Zasady kontroli.
  5. Praktyczne studium przypadków – co już wiemy, czego już doświadczyliśmy.

 

Szkolenie poprowadzi

Wojciech Powroźnik – Adwokat od 2007 roku oraz audytor wiodący normy ISO 27001:2013, specjalizuje się w prowadzeniu postępowań sądowych związanych z dochodzeniem wierzytelności oraz w zakresie ochrony danych osobowych.

W ramach prowadzonej Kancelarii prawnej – Kancelaria Prawna Powroźnik i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, zarówno w jednostkach samorządu terytorialnego, jak i placówkach medycznych, organizacjach zrzeszających Zarządców Nieruchomości czy innych grupach zawodowych. Wśród prelegentów są doświadczeni praktycy, w tym osoby posiadające doświadczenie w pracy w GIODO.

Kancelaria przeprowadza audyty zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, jak również przygotowuje stosowną dokumentację związaną z danymi osobowymi.

Podczas szkolenia będzie także możliwość zapoznania się z ofertą PKO Banku Polskiego w zakresie depozytów i kredytów dla Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców oraz finansowania zakupu środków trwałych poprzez leasing.

Firma Efektywniej. zachowaj energię wzbogaci szkolenie o panel wykładu pn. „Bezpłatne audyty energetyczne” – skierowany jako usługa doradcza dla Zarządców Nieruchomości oraz Spółdzielni Mieszkaniowych.

Termin szkolenia:

20 listopada 2018 r. – w godz. 9:30-15:30

Miejsce szkolenia :

Hotel Gaja

60-815 Poznań  ul. Gajowa 12

http://gaja-hotel.pl/lokalizacja

Odpłatność za szkolenie wynosi:

Dla członków WSZN – 50,00zł

Dla osób spoza Stowarzyszenia      –  249,00 zł (w przypadku zgłoszenia dwóch osób z tego samego podmiotu, odpłatność za drugą osobę wynosi 219,00 zł, w przypadku trzeciej i kolejnych – 199,00 zł)

(podane wyżej ceny są cenami brutto)

Płatne przelewem w terminie do 19 listopada 2018 r. na konto Stowarzyszenia :

PKO BP XII/0 Poznań

62 1020 4027 0000 1602 0488 3940

 

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd WSZN

 

Zaproszenie na szkolenie oraz program

Karta zgłoszenia na szkolenie