Walne Zebranie Członków WSZN – 29 czerwca 2017 r.

W imieniu Zarządu Wielkopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Poznaniu serdecznie zapraszam do osobistego udziału w Walnym Zebraniu Członków WSZN w Poznaniu ,które dbędzie się w dniu  29 czerwca 2017 r ( czwartek) o godz.14:15.

Spotkanie rozpocznie o godz. 14.00 przedstawiciel firmy działającej w branży ekologicznych systemów grzewczych Pan Robert Rogoź.

Wyjątkowa forma organizacji tegorocznego Walnego Zebrania Członków, została zmieniona na jednodniową, z uwagi na fakt organizowania przez nas  XVII Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych w Warszawie,  połączonego z obchodami XX-lecia WSZN w Poznaniu. Uroczystość odbędzie się w dniach 29-30 września 2017r. w Poznaniu w Hotelu Novotel Centrum pl. Wł. Andersa 1, do uczestnictwa, w którym serdecznie już dzisiaj w imieniu Organizatorów zapraszam.

Z uwagi na ważność podejmowanych uchwał oraz poruszanych tematów podczas Walnego Zebrania Członków, Zarząd WSZN zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich Członków Stowarzyszenia o osobiste uczestnictwo w Zebraniu, a pełnomocnictwa prosimy udzielać tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Jednocześnie przypominam o konieczności aktualizowania w bazie Stowarzyszenia Państwa adresów mailowych, konieczne to jest m.in. z korespondencją dotyczącą organizowanego Kongresu.

Za Zarząd

Prezes Zarządu

Zbigniew    Pogorzelski