Wilno, Ryga, Talin, 12-18 maja 2014 r.

Szanowne Koleżanki i Koledzy !

W związku z kontynuacją prowadzenia szkoleń wyjazdowych informujemy, iż zaplanowaliśmy kolejne szkolenie w dniach 12-18maja 2014 r. połączone z wyjazdem turystycznym do nadbałtyckich stolic Litwy, Łotwy i Estonii. Szczegóły oferty przedstawiamy w załączeniu. Tematyka szkolenia związana jest z rozliczaniem kosztów zużycia wody i centralnego ogrzewania, oszczędnościami energii cieplnej, ubezpieczeniami nieruchomościprzy ich zarządzaniu oraz materiałów do prowadzenia prac remontowych budynków. Szkolenie obejmuje 12 godzin edukacyjnych potwierdzonych EUROPEJSKIEM CERTYFIKATEM.

Jednocześnie prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w terminie do 31.03.2014r. telefonicznie, faxem, lub drogą mailową do biura stowarzyszenia. Potwierdzeniem zgłoszenia będzie dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 500,00 zł. Ilość miejsc jest ograniczona (42), tak więc ważna jest kolejność zgłoszeń wraz z dokonaną wpłatą. Po tym terminie oferta zostanie rozesłana do innych Stowarzyszeń zrzeszonych w PFSZN.

WYCIECZKA SZLAKIEM NADBAŁTYCKICH STOLIC

12 V – 18 V 2014 dla  członków  Wielkopolskiego Stowarzyszenia  Zarządców Nieruchomości w Poznaniu

 

DZIEŃ I – 12 V 2014 – PONIEDZIAŁEK

– Wyjazd do WILNA o godz. 23.00

DZIEŃ II – 13 V 2014 – WTOREK

– Po przyjeździe zakwaterowanie w hotelu, lub pozostawienie bagażu.. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Wilna: Ostra Brama, Cerkiew św. Ducha, Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński, Plac Katedralny, Kościół św. Anny i Bernardynów. W czasie zwiedzania czas wolny na kawę.. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III – 14 V 2014 – ŚRODA

Po śniadaniu – Cmentarz na Rossie. Przejazd do Rygi. Po drodze zwiedzanie przepięknego barokowego pałacu w Rundale – porównywalnego do Wersalu. Przyjazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg

 

DZIEŃ IV – 15 V 2014 – CZWARTEK – Po śniadaniu zwiedzanie Rygi: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, Ratusz, Mała i Wielka Gildia, Katedra, Kościół św Jakuba, Pomnik Wolności. Przyjazd do Talina. Zakwaterowanie w hotelu.

Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ V – 16 V 2014 – PIĄTEK

– Po śniadaniu zwiedzanie Talina – miasta czerwonych dachów. Górne Miasto: Wzgórze Toompea, Sobór Aleksandra Newskieg, Parlament Estonii, Kościół Luterański NMP, Tarasy Widokowe, Baszty Obronne. Dolne Miasto: spacer średniowiecznymi uliczkami, Ratusz Miejski z początku XV wieku, Dom Wielkiej Gildii, Dom Bractwa Czarnogłowych, Kościół św. Olafa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja

DZIEŃ VI – 17 V 2014  – SOBOTA

– DZIEŃ PEŁEN NIESPODZIANEK

DZIEŃ VII – 18 V 2014 – NIEDZIELA

– Po wczesnym śniadaniu wyjazd do Poznania. Przyjazd ok. 23.00

 

Cena: 1600,00zł (dla Członków WSZN1400,00 zł)i obejmuje: przejazd autokarem, noclegi w hotelach: Wilno – HOTEL PANORAMA, Ryga – NB HOTEL, Talin – HOTEL ECOLAND – pokoje 2-osobowe, wyżywienie zgodnie z programem, ubezpieczenie, usługi pilota i miejscowych przewodników, koszty wstępu do zwiedzanych obiektów.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem

 

Zbigniew Pogorzelski – vice prezes

 

wycieczka_do_wilno-ryga-talin_2014