XIII Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości w Warszawie

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII  edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Nieruchomości. Wydarzenie to zostało objęte patronatem przez nasze Stowarzyszenie.

Kongres organizowany jest przez miesięcznik „Wspólnota Mieszkaniowa” i odbędzie się 12 stycznia 2023 r. w Centrum Konferencyjnym West Gate, Al. Jerozolimskie 92 w Warszawie.

Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne i ekonomiczne stawia przed zarządcami nieruchomości coraz większe wyzwania. Tym bardziej warto spotkać się, wymienić doświadczeniami i zapoznać się z najnowszymi branżowymi rozwiązaniami.

Wzorem poprzednich lat organizatorzy przygotowali dla Państwa bogaty program merytoryczny stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami. Eksperci, znani z publikacji na łamach „Wspólnoty Mieszkaniowej”, omówią zagadnienia związane m.in. ze skutkami podatkowymi zmian formy prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwaniem środków na sfinansowanie inwestycji, obsługą problematycznych właścicieli lokali i zakresem odpowiedzialności wspólnoty za utrzymanie infrastruktury krytycznej. Uczestnicy wydarzenia będą również mogli wziąć czynny udział w debacie pt. „Celem wspólnoty nie jest zysk – gdzie szukać oszczędności?”.

Coroczne spotkanie, organizowane przez „Wspólnotę Mieszkaniową”, to miejsce konstruktywnej dyskusji na temat zarządzania nieruchomościami. Niejednokrotnie zawarte podczas Kongresu znajomości stanowiły zaczyn wspólnych przedsięwzięć i ciekawych projektów. Warto miło, twórczo i inspirująco spędzić razem czas.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy

Zarząd WSZN

Program i rejestracja