XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości

Dzień Dobry!

 

Miło jest nam Państwa poinformować, że po raz kolejny Wielkopolskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości zostało zaproszone do objęcia Patronatem Środowiskowym XIV edycji Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców, która została zaplanowana w terminie 11 stycznia 2024r w Centrum Konferencyjnym WEST GATE w Warszawie.

 

Więcej o Konferencji poniżej :

 

Wzorem poprzednich lat przygotowano bogaty program merytoryczny stanowiący odpowiedź na codzienne wyzwania stawiane przed zarządcami. Doświadczeni eksperci i praktycy omówią m.in. zmiany wynikające z nowelizacji przepisów podatkowych, kwestie związane z opomiarowaniem energii elektrycznej i ciepłej wody. Opowiedzą jak prowadzić profil firmowy w social mediach czy rozliczyć ciepło z uwzględnieniem współczynnika LAF. W formie studium przypadku omówione zostanie wdrożenie instalacji OZE we wspólnocie mieszkaniowej w formule prosumenta lokatorskiego. Nie zabraknie również debaty, która dotyczyć będzie bardzo ważnego zagadnienia, czyli potrzeby nowelizacji ustawy o własności lokali.

XIV Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości gwarantuje wysoką jakość wystąpień oraz zapewnia możliwość dzielenia się wiedzą, opiniami oraz pomysłami dotyczącymi zarządzania nieruchomościami, wprowadzania innowacji i zdobywania na nie funduszy. Poza uczestnictwem w wykładach i dyskusjach będzie możliwość zapoznania się z ofertą partnerów świadczących usługi na rzecz wspólnot mieszkaniowych, otrzymać bezpłatne egzemplarze miesięcznika „Wspólnota Mieszkaniowa”, jak również, twórczo i inspirująco spędzić czas.

 

Aktualny program wydarzenia dostępny jest na stronie:

https://wm.info.pl/kongres-zarzadcow/program/

Serdecznie Zapraszamy!

Zarząd WSZN w Poznaniu

05.12.2023